Życzenia na Nowy Rok Szkolny 2020/2021

Kategoria:

Zyczenia Rok Szkolny 2020Drodzy uczniowie, rodzice, dyrektorzy, nauczyciele, wychowawcy i wszyscy pracownicy szkół. Przed nami nowy rok szkolny 2020/2021. Rozpoczęcie nowego roku zawsze podszyte było ekscytacją, oczekiwaniem, radością ze spotkania z kolegami i koleżankami. Rodzice martwili się jak ich pociechy sobie poradzą w szkole, w przedszkolu w nowej grupie rówieśników. Dziś do tych wszystkich emocji dochodzi strach jaki wywołuje u nas wszystkich stan epidemii. Pierwszego września otwieramy szkoły w atmosferze niepokoju i troski o nasze wspólne zdrowie.


Na ten trudny czas życzę Wam, uczniowie i przedszkolaki, aby nauka w nowym roku szkolnym była udaną przygodą zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijanie własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kieruję do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

Rodzicom życzę, by ten rok przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci. Niech każda szkoła i placówka będzie dla Państwa miejscem otwartym i przyjaznym. Życzę dobrej współpracy z nauczycielami, wychowawcami i opiekunami.

Szanowni Nauczyciele, Dyrektorzy i Pracownicy Szkół i Przedszkoli życzę Państwu, aby rozpocznynający się rok szkolny był udany i pełen sukcesów. Jak zwykle w pierwszym dniu szkoły wszystkim towarzyszą wielkie oczekiwania i nadzieje. Życzę Wam siły i wytrwałości w dążeniu do założonych celów i satysfakcji z efektów pracy.

W tym niepewnym czasie Wszystkim nade wszystko życzę zdrowia. Bądźmy wszyscy dla siebie wyrozumiali i cierpliwi byśmy wspólnie, razem przetrwali czas w jakim nam przyszło żyć.

 

Wójt Gminy Jabłonka

Antoni Karlak