Podziękowania z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019

Kategoria:

rozeSzanowni Państwo Dyrektorzy

Szanowne Grono Pedagogiczne i Pracownicy

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Dobiega końca rok szkolny 2018/2019, który dla uczniów, nauczycieli, dyrektorów i rodziców kończy roczny trud kształtowania charakterów, wzbogacania wiedzy oraz rozwijania umiejętności.

Z tej okazji pragnę podziękować nauczycielom za czas wytężonej pracy, za wiele cennych inicjatyw oraz twórczą i sportową aktywność.

Uczniom dziękuję za trud włożony w zdobywanie wiedzy i życzę powodzenia, sukcesów i wiary we własne siły. Kończycie zajęcia szkolne a ostatni przed wakacjami dzwonek zapowiada wytchnienie od codziennych szkolnych obowiązków, a także więcej wolnych chwil na realizację swoich pasji i zainteresowań. Spędźcie te wakacje z dala od wszelkich trosk, zmartwień, realizując wakacyjne plany i marzenia, nie zapominając jednak o rozsądku i bezpieczeństwie.

Rodzicom dziękuję za przekazywane spostrzeżenia i opinie, które w procesie edukacyjnym są bardzo istotne oraz za wkład pracy w życie szkoły, za zainteresowanie problemami szkoły oraz za różne formy współpracy przyczyniającej się do pozytywnego wizerunku placówki.

Życzę Wszystkim wyjątkowych, zdrowych i bezpiecznych wakacji. Niech uśmiech, radość i pogoda ducha towarzyszą Wam każdego dnia.

 

{aridoc engine="google" width="600" height="800"}http://jablonka.nazwa.pl/v4/downloads/Podziekowania_Zakonczenie_Szkoly.pdf{/aridoc}