2024-04-26
12 kwietnia w Orawskim Centrum Kultury odbył się Gminny Konkurs Astronomiczny „Wyruszamy w kosmos” dla uczniów klas V – VI oraz VII – VIII. Wśród naszych uczniów jest wielu pasjonatów, którzy interesują się astronomią, a ich wiedza znacznie wykracza poza ramy programu nauczania.
W tym roku konkurs również cieszył się ogromny zainteresowaniem, a zwycięzcami są:
W kategorii klas V – VI
I miejsce – Krystian Kusy
II miejsce – Marta Sikora
III miejsce – Karol Palenik W kategorii klas VII – VIII I miejsce – Maciej Kubacka
II miejsce - Zuzanna Kidoń
III miejsce - Łukasz Zając Zwycięzcom konkursu gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w rozwijaniu swoich pasji. Dziękujemy Pani Monice Pieróg za przygotowanie konkursu oraz czuwanie nad jego przebiegiem.
II miejsce – Marta Sikora
III miejsce – Karol Palenik W kategorii klas VII – VIII I miejsce – Maciej Kubacka
II miejsce - Zuzanna Kidoń
III miejsce - Łukasz Zając Zwycięzcom konkursu gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w rozwijaniu swoich pasji. Dziękujemy Pani Monice Pieróg za przygotowanie konkursu oraz czuwanie nad jego przebiegiem.