x
Strona główna > aktualności > Wręczenie nagród laureatom gminnych konkursów przedmiotowych

Wręczenie nagród laureatom gminnych konkursów przedmiotowych

2024-04-26
24 kwietnia 2024 roku w Orawskiej Bibliotece Publicznej w Jabłonce odbyło się wręczenie nagród laureatom gminnych konkursów przedmiotowych.
W Gminnym Konkursie z Języka Angielskiego pn. „I Know it” zwycięzcami są: I miejsce - Oskar Pniaczek
II miejsce - Izabela Pieronek
II miejsce - Patryk Grapa
II miejsce - Justyna Kuczkowicz
III miejsce - Jakub Dworszczak W Gminnym Konkursie z Języka Polskiego dla uczniów klas ósmych zwycięzcami są: I miejsce - Anna Kula
II miejsce - Anastazja Stec Sala
II miejsce - Izabela Pieronek
III miejsce - Martyna Kulawiak W drużynowym Gminnym Konkursie Historycznym pn. „Polska w czasach panowania dynastii jagiellońskiej” zwycięzcami są: I miejsce - Błażej Knechta, Laura Grapa, Dominik Frączek
II miejsce - Martyna Skwarczyńska, Dawid Zahara, Laura Janowiak
III miejsce -Natalia Kowalczyk, Piotr Knapczyk, Julia Grobarczyk Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Cieszy nas fakt, że nasi uczniowie tak chętnie biorą udział w konkursach i rozwijaj swoją wiedzę. Dziękujemy nauczycielom, w szczególności paniom: Justynie Brynkus, Wiolettcie Galik, Jadwidze Dziurczak, Katarzynie Karkos oraz Arlecie Piecusiak, które przygotowały konkursy oraz czuwały nad ich przebiegiem.